Hero image
Tournament

Teams

G15


  • 1. Herlev Fodbold (DK)
  • 2. Jyllinge FC (DK)
  • 3. Give Fremad-1 (DK)
  • 4. Give Fremad-2 (DK)
  • 5. Hedensted IF (DK)
  • 6. Aalborg Freja-1 (DK)
  • 7. Aalborg Freja-2 (DK)
  • 8. HVCH G15 (NL)
  • 9. Berghem Sport G15 (NL)

G17


  • 1. Fremad Valby (DK)
  • 2. Gråsten Boldklub (DK)
  • 3. Hedensted IF (DK)
  • 4. HVCH (NL)
  • 5. Berghem Sport (NL)

U09/5


  • 1. FC Chevron (BE)
  • 2. US Haversin (BE)
  • 3. Sanderum Boldklub (DK)
  • 4. Higher Bebington JFC - Rangers (EN)
  • 5. Higher Bebington JFC - Saints (EN)
  • 6. Higher Bebington JFC - Hearts (EN)
  • 7. Dio Druten U08/3 (NL)
  • 8. Berghem Sport-1 (NL)
  • 9. Berghem Sport-2 (NL)
  • 10. HVCH-1 (NL)
  • 11. HVCH-2 (NL)

U09/7


  • 1. Garather SV (DE)
  • 2. KB-1 (DK)
  • 3. KB-2 (DK)
  • 4. Kirke Værløse IF-1 (DK)
  • 5. Kirke Værløse IF-2 (DK)
  • 6. Berghem Sport-1 (NL)
  • 7. Berghem Sport-2 (NL)
  • 8. HVCH-1 (NL)
  • 9. HVCH-2 (NL)
  • 10. Prinses Irene (NL)

U10/7


  • 1. K.R.C. Mechelen (BE)
  • 2. FC Chevron (BE)
  • 3. F.C. Houthem (BE)
  • 4. Jægersborg Boldklub-1 (DK)
  • 5. Jægersborg Boldklub-2 (DK)
  • 6. Hessle Rangers (EN)
  • 7. HVCH-1 (NL)
  • 8. HVCH-2 (NL)
  • 9. HVCH-3 (NL)
  • 10. Berghem Sport (NL)
  • 11. DIO Druten-1 (NL)
  • 12. DIO Druten-2 (NL)

U11/7


  • 1. K.F.C. Nijlen (BE)
  • 2. K.F.C. Rupel Boom-1 (BE)
  • 3. K.F.C. Rupel Boom-2 (BE)
  • 4. K. Olsa Brakel (BE)
  • 5. TuS Drommershausen-1 (DE)
  • 6. TuS Drommershausen-2 (DE)
  • 7. VVA Achterberg (NL)
  • 8. Arnhemse Boys (NL)
  • 9. Berghem Sport (NL)
  • 10. HVCH-1 (NL)
  • 11. HVCH-2 (NL)
  • 12. Prinses Irene (NL)

U12/9


  • 1. Asse-Zellik 2002-1 (BE)
  • 2. Asse-Zellik 2002-2 (BE)
  • 3. K.F.C. Nijlen-1 (BE)
  • 4. K.F.C. Nijlen-2 (BE)
  • 5. FC Chevron (BE)
  • 6. RES Obourg-Nimy-Maisieres (BE)
  • 7. V.V. Tielt (BE)
  • 8. Hedensted IF-1 (DK)
  • 9. Hedensted IF-2 (DK)
  • 10. Berhem Sport-1 (NL)
  • 11. HVCH-1 (NL)
  • 12. HVCH-2 (NL)
  • 13. Berghem Sport G13-1 (NL)
  • 14. Berghem Sport G13-2 (NL)
  • 15. HVCH G13 (NL)

U13


  • 1. F.C. Zemst (BE)
  • 2. K.F.C. Nijlen (BE)
  • 3. FC Chevron (BE)
  • 4. Hjerting IF (DK)
  • 5. Hedensted IF-1 (DK)
  • 6. Hedensted IF-2 (DK)
  • 7. Aalborg Freja (DK)
  • 8. Westlandia (NL)
  • 9. Berghem Sport (NL)
  • 10. HVCH-1 (NL)
  • 11. HVCH-2 (NL)
  • 12. HVCH-3 (NL)
  • 13. Prinses Irene (NL)

U15


  • 1. La Hulpe S.C (BE)
  • 2. S.K.S. Herentals (BE)
  • 3. KFC Dessel Sport (BE)
  • 4. K.F.C. Nijlen-1 (BE)
  • 5. K.F.C. Nijlen-2 (BE)
  • 6. K.R.C. Mechelen (BE)
  • 7. RSC Chatelet-Farciennes (BE)
  • 8. TuRa Harksheide (DE)
  • 9. SC Grone (DE)
  • 10. FV 09 Niefern (DE)
  • 11. Fremad Valby-1 (DK)
  • 12. Fremad Valby-2 (DK)
  • 13. Tarup/Paarup IF (DK)
  • 14. Gråsten Boldklub (DK)
  • 15. Midtjylland-1 (DK)
  • 16. Midtjylland-2 (DK)
  • 17. Jelling FS (DK)
  • 18. Hedensted IF (DK)
  • 19. Berghem Sport-1 (NL)
  • 20. Berghem Sport-2 (NL)
  • 21. Berghem Sport-3 (NL)
  • 22. HVCH (NL)
  • 23. Prinses Irene (NL)
  • 24. Eldenia (NL)

U16


  • 1. RWDM (BE)
  • 2. Bregel Sport (BE)
  • 3. Raklev GI-1 (DK)
  • 4. Raklev GI-2 (DK)
  • 5. Rudkøbing BK (DK)
  • 6. Gråsten Boldklub (DK)
  • 7. Skødstrup SF (DK)
  • 8. USM Marly (FR)
  • 9. FC Haarlem-Kennemerland (NL)
  • 10. HVCH (NL)

U17


  • 1. S.C. Wiekevorst (BE)
  • 2. KSK Retie (BE)
  • 3. K.F.C. Nijlen (BE)
  • 4. FC Daknam (BE)
  • 5. Varde IF-1 (DK)
  • 6. Varde IF-2 (DK)
  • 7. Achilles12 (NL)
  • 8. HVCH-1 (NL)
  • 9. HVCH-1 (NL)
  • 10. Prinses Irene (NL)

Tournament sponsored by